Spolupráce

Kromě již dříve do portfolia pořízených bytů participuje Sugarhome aktuálně na dvou úspěšných projektech.

Bytový dům Šimice v brněnských Židenicích, které jsou moderní čtvrtí na dosah centra města, je projektem evropského formátu. Stojí na kompletní revitalizaci stávajícího objektu se 17 malometrážními byty, který promění v trendové startovací bydlení či investiční příležitost.

Druhým projektem je bytový dům Rejčka, který nabídne v žádané městské části Brno-Komín pět bytových jednotek, zařízených ve vysokém standardu. Do obou projektů vložila společnost vlastní prostředky s cílem získat výnos, nikoliv prostřednictvím zisku z prodeje po dokončení, ale ponecháním si jednoho bytu z každého projektu, které Sugarhome bude dále pronajímat. Tímto krokem společnost rozšíří své bytové portfolio.

Na osvědčenou spolupráci s All Inclusive Development chce Sugarhome navázat i v dalších letech, konkrétně prostřednictvím projektu Rezidence REX – bytového domu s 8 jednotkami s malou společnou zahradou v Králově Poli v Brně. Do tohoto projektu vstupuje Sugarhome jako dvoutřetinový vlastník a spoluinvestor společně s All Inclusive Development, který má výstavbu kompletně na starosti.

 

nemovitosti jsou
nejlepší investicí

<strong>nemovitosti</strong> jsou<br>nejlepší <strong>investicí</strong>

Proto vlastníme byty k pronájmu.

spolupracujeme
s předním developerem

<strong>spolupracujeme</strong><br>s předním <strong>developerem</strong>

Participujeme na úspěšných projektech.

Máme to správné
know-how

<strong>Máme </strong>to správné<br><strong>know-how</strong>

V oboru se pohybujeme již řadu let.