O nás

Společnost Sugarhome se zaměřuje na investice do rezidenčních nemovitostí s následným pronájmem nakoupených nemovitostí. Své aktivity směřuje primárně do Jihomoravského Kraje, zejména do Brna a blízkého okolí.

Tato lokalita je pro společnost velmi atraktivní, protože se oblast potýká se zásadním nedostatkem volných bytů na realitním trhu. Brnu, podobně jako Praze, chybí nový územní plán, a proto výstavba zdaleka nepokrývá poptávku. Volných bytů v Brně je na realitním trhu nejméně za posledních 15 let.

Firma se v minulosti zaměřila na pořízení již dříve zbudovaných jednotek, nyní se soustředí na byty v projektech teprve budovaných. Realizační tým Sugarhome je velmi úzce provázaný se zkušenou developerskou společností All Inclusive Development, která je na trhu již více než 10 let a má na svém kontě deset solitérních projektů, jejichž poznávacím znamením jsou jedinečná architektura a špičkové technologie. U všech deseti projektů byly bytové jednotky rozprodány ze 100% ještě před kolaudací.

nemovitosti jsou
nejlepší investicí

<strong>nemovitosti</strong> jsou<br>nejlepší <strong>investicí</strong>

Proto vlastníme byty k pronájmu.

spolupracujeme
s předním developerem

<strong>spolupracujeme</strong><br>s předním <strong>developerem</strong>

Participujeme na úspěšných projektech.

Máme to správné
know-how

<strong>Máme </strong>to správné<br><strong>know-how</strong>

V oboru se pohybujeme již řadu let.