Dluhopisy

Přemýšlíte, jak nejlépe zhodnotit své finance? Kam je uložit, aby byly v bezpečí, a navíc vám zajistily atraktivní výdělek? Ideální příležitost představují nemovitosti, které hýbou dnešní tržní ekonomikou a nabízí možnost zajímavé investice.

Všechny developerské společnosti, malé i velké, potřebují na své cestě k rozšíření portfolia určitou finanční injekci. V této souvislosti využívají čím dál častěji aktuální trend financování projektů prostřednictvím prodeje dluhopisů. Jaké jsou jejich výhody a proč se do nich vyplatí investovat?

Dluhopisy jsou cenné papíry, jejichž nákup přináší řadu výhod. Fungují na jednoduchém principu, kdy nový majitel dluhopisu poskytne půjčku jeho vydavateli. Emitent dluhopisů se na oplátku zavazuje vyplácet investorovi v pravidelných termínech dohodnutý úrok. Po uplynutí doby splatnost mu navíc vrátí jeho původní vklad v plné výši. Velkou předností dluhopisů je jejich snadná obchodovatelnost na burze. Pokud budete potřebovat své finance rychle zpět, stačí dluhopisy prostřednictvím burzovního makléře prodat a peníze máte zpět během několika dní.

nemovitosti jsou
nejlepší investicí

<strong>nemovitosti</strong> jsou<br>nejlepší <strong>investicí</strong>

Proto vlastníme byty k pronájmu.

spolupracujeme
s předním developerem

<strong>spolupracujeme</strong><br>s předním <strong>developerem</strong>

Participujeme na úspěšných projektech.

Máme to správné
know-how

<strong>Máme </strong>to správné<br><strong>know-how</strong>

V oboru se pohybujeme již řadu let.